Všechno, co k tomu patří

Některé věci bychom si rádi nechali jako malé překvapení, abyste hned při vašem příchodu neznali všechno, co se bude dít, ale ostatní věci, které se týkají našich služeb, nebo samotných procedur vám velice rádi osvětlíme, abyste si mohli udělat představu a mohli tak nahlédnout do zákoutí masáže tantra.
vůně
Celý průběh se bude odehrávat jako ve snu. Hořící svíčky, jemné doteky, plynoucí energie, ale také pocity vzrušení. Jistě vás potěší nádherná vůně z různých olejíčků, ale také velice příjemná a decentní hudba, která celý proces doprovází. Začíná se splynutím duší, jak fyzickým tak i duševním, tedy partnerka se o klienta stará důkladně a se vším jej seznámí. Následují horké ručníky, které vám bude pokládat na celé vaše tělo. Ty jsou namáčené v aromatu lázni, která je naprosto okouzlující. Posléze je tělo ovíváno, a také sušeno koženinami nebo také peřím. Už to je velice vzrušující. Pokračuje se masáží, kdy se zaměřujeme na celé vaše tělo, ale nevynecháme ani intimní zónu vašeho těla, na které si také dáváme záležet.
Samotné ukončení je tak opravdu velkým a hlubokým prožitkem celého těla.
girl

Inspirace a důmyslnost

Prožitek se nedá vyjádřit slovy, ten si každý musí prožít sám. Nejde jej popsat, ani označit. Můžete samozřejmě říct, jestli se vám to líbilo či jestli jste byli spokojení, můžete to také označit různými superlativy a slovy, která nás potěší. Pokud se vám to bude líbit, tak jistě budete chtít opětovně přijít a my vás zde opět velice rádi uvítáme. Vyzkoušet můžete samozřejmě i jiné druhy, než jenom tantrickou masáž. Máme velice luxusní erotické, lingham, tedy zaměřeno na penis, mýdlové, olejové, nebo také populární nuru, kdy se dotýkáte pouze tělem. Vaše partnerka po vás jezdí a vzrušení nebere konce. Zkrátka co si vyberete.
Jistě v tom naleznete kousek sami sebe a kousek duše, která bude spokojená a blažená a zůstane tak v té pravé poloze, ve které budete šťastní.