S novými rukavicemi k menšímu riziku zranění

Každý řemeslník, ale i dělníci nebo pracovníci ve výrobě potřebují kvalitní ochranné pomůcky. Každé zaměstnání je svým způsobem rizikové, avšak manuální práce bude vždy rizikovější než sezení u počítače. Pokud chcete své ruce chránit skutečně kvalitním způsobem, budou vaším cílem bezpečné pracovní rukavice. Ty je možné zakoupit v nejrůznějších provedeních dle toho, o jaký typ rukavic půjde:

rukavice

Svářecí – pro svářecí technologie nejrůznějších charakteru
Textilní – například pro zahradu nebo jemnou manipulaci bez otisků prstů
Jednorázové – pro lékařský, farmaceutický a chemický průmysl
Tepelně odolné – pro pracovníky v hutích a průmyslu pracující s vysokými teplotami
Celokožené – s vyšší odolností proti proříznutí
Máčené a povrstvené – pro všeobecné použití s velmi jistým a pevným úchopem

Nezáleží na tom, zdali budete vybírat podle ceny nebo vzhledu. V této oblasti můžete mít jistotu, že každý produkt, který se vyskytuje v sortimentu, bude splňovat odpovídající bezpečností normy. Právě proto se orientujte podle toho, jak moc chcete být chránění a podle toho, co by vám měly tyto ochranné pomůcky nabídnout. Jako samozřejmost se dá brát přímá úměra, kdy platí čím vyšší ochrana, tím větší investice.

Tak či tak, základní ochranné rukavice pro všeobecné použití jsou velmi levné. Je možné je zakoupit i za několik desítek korun, v určitých případech i za jednotky korun, pokud budete nakupovat velkoobchodně. Je tedy proto zřejmé, že investice do ochranných pomůcek tohoto charakteru se vyplatí, a to už jen díky tomu, že jde o ochranné pomůcky, které jsou skutečně levné.

rukavičky

Dbejte na své zdraví, co to jenom půjde

Nepodcenit znamená vybrat si odpovídající ochranné pomůcky, které vám budou podporou při jakýchkoliv činnostech. V kvalitním sortimentu můžete vybírat i velmi krátce, a vždy byste měli mít jistotu, že vyberete kvalitní rukavice.