Praktický přenosný box pro hlodavce

Pokud má vaše dítko doma nějaké to malé zvířátko, pak možná využijete také praktický přepravní box pro hlodavce, který oceníte především na cestách. Vaše dítko si tak s sebou svého zvířecího mazlíčka může vzít na dovolenou, k babičkám na prázdniny nebo někam na víkend.
Do takové speciální přepravní plastové krabičky se tak pohodlně vejde třeba křeček, myška nebo jiná podobně velká zvířátka.
Různé rozměry, tvary a velikosti přizpůsobené pro různé druhy zvířátek
Pro vašeho malého domácího mazlíčka si můžete v naší nabídce vybrat z různých typů plastových přepravních boxů, které poskytnou dočasné zázemí třeba křečkovi, myšce, morčátku nebo potkanovi, a to nejen na cestách.
klec s křečkem
Transportní plastové krabičky jsou také vybaveny praktickým úchytem na pohodlné přenášení. Jsou lehké a snadno přenositelné, takže je snadno uchopí a kamkoliv přenese i malé dítě.
Jsou také vybaveny otvory, aby mělo zvířátko dostatečný přísun vzduchu. Dno je vybaveno protiskluzovým povrchem, což je také velice praktické. Díky plastovým povrchům jsou se také dají transportní boxy snadno vyčistit. Díky bezpečnému uzavření také nehrozí to, že by z přepravky zvířátko nekontrolovatelně uteklo.
křeček v kokosovém ořechu
Menší přepravky jsou vhodné pro malé živočichy, jako například: křečky, myši a podobně. Ty větší jsou zase díky více prostoru vhodnější pro domácí zvířátka, jako například morčata, potkany atd. Díky vhodně zvolené přepravce bude tak mít vaše domácí zvířátko dostatek prostoru a pohodlí nejen pro místo na spánek, ale také pro hraní. Bude se tak při vašich cestách cítit pohodlně a příjemně.
Vyberte si pro vašeho drobného domácího mazlíčka některý z praktických transportních přepravek ve veselých pestrých barvách. Vaše ratolesti si tak svoje zvířátko budou moci brát s sebou na prázdniny nebo na výlety a budou se tak o něj s ještě větší láskou a péčí moci starat.