Hypotéka bez registru umožňuje získat peníze všem klientům

Rozhodli jste se, že si na financování vašeho záměru vezmete nějaký úvěr? Potřebujete vyšší částku, která by pokryla veškeré náklady? Nejlepším řešením na financování nákladnějších záležitostí a především bydlení jsou hypotéky.
Jejich výhoda spočívá především v tom, že za výhodných podmínek můžete získat vyšší obnos peněz se splatností až na 30 let. Proto jde o finanční produkt velice žádaný, ale jeho získání provází především v bankách spousta přísných podmínek, které nesplňují všichni klienti.

finance na dům

Jde nejen o dostatečné příjmy a bonitu klienta, ale i o registry dlužníků. Právě u těch spousta žadatelů pohoří a nemají šanci jakýkoliv úvěr získat, i když jde jen o dávný rest třeba formou opožděné splátky.
Ale ještě není důvod házet flintu do žita, protože kromě bank nabízejí výhodné finanční produkty i ověřené nebankovní společnosti. Může vás tak právě z důvodu záznamu v registrech zaujmout možnost, kterou je hypotéka bez registru https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/.

získané peníze

Využití financí nejen na bydlení

Skvělá příležitost i pro ty klienty, kteří neuspěli s hypotékou právě v bance, a vyšší finanční hotovost by jim pomohla vyřešit spoustu záležitostí.
Registry dlužníků nejsou překážkou a šanci tak mají i žadatelé s tímto problémem.Další výhodou je, že zatím co klasické bankovní hypotéky je možné využít pouze na bydlení, tak u těch nebankovních můžete peníze využít na cokoliv.
O tento druh úvěru můžou žádat i podnikatelé a firmy a uspokojit tak veškeré potřeby včetně třeba dluhů a exekucí.
Podmínkou, která však v každém případě musí být splněna, je ručení nemovitostí. Z její tržní hodnoty je pak možné získat obvykle 75%. S takovou částkou se už nechá ledacos pořídit a vyřešit.
Skvělá je nejen možnost rozložení splátek až na 30 let, ale i to, že dlužnou částku můžete kdykoliv splatit a bez sankcí.