Chcete-li, práci mít budete

Není jednoduché shánět práci, když není. Dokonce není jednoduché rekrutovat se do oblasti, která by pro Vás mohla být zcela nová a neprobádaná.
Ale příležitost se nenechává ležet jen tak na ulici, když Vám ji někdo nabízí. I když právě nejste vzděláni v oboru, rozhodně přemýšlejte hlavou a rozumně se podívejte na své schopnosti a dovednosti, protože ty Vám mohou rozšířit obzory a poskytnout nečekané možnosti !

nabídka práce

  • Jste technicky vzděláni? Potom Vám nemůže nic zabránit v tom, abyste se naučili i jiné technické postupy, které posléze můžete uplatnit na novém pracovišti, o kterém se Vám ani nesnilo! Získáte práci, která Vám umožní opustit „pracák“ a realizovat se. A samozřejmě se Vám stane způsobem obživy. Peněz není nikdy dost. Stačí se jen malinko technicky přeorientovat a máte to v kapse. Když se k tomu přidá Vaše manuální zručnost a podobnost Vaší profese, potom není důvod přemítat!
  • Máte schopnost komunikovat s lidmi? Ani v takovém případě se nemusíte věnovat oboru, ve kterém jste vzděláni. Pokud vládnete slovem, empatií a důstojným vystupováním, máte plno šancí, jak se uplatnit na trhu práce! Kolik lidí nemá naturel a dovednosti, jakými oplýváte právě Vy. Navíc můžete získat velké výhody, stanete-li se obchodním zástupcem firmy, které důvěřujete. Ukažte, že právě Vy nemusíte být závislý na dávkách od státu, jako registrovaný nezaměstnaný na úřadu práce.


pohovor
Odjakživa platí, že ten, kdo nechce, hledá důvody, a ten, kdo chce, hledá způsoby.
Buďte jedni z těch, které nepřeválcuje smutek a vztek ze ztráty zaměstnání. Dejte šanci svému životu tím, že zkusíte své štěstí u jiné firmy. U firmy, která si bude vážit Vašich schopností a dovedností! Pro kterou budete pracovat s plným nasazením. Ti, kdo Vás propustili z práce, mohou jen litovat svého rozhodnutí!
Volná pracovní místa na Vás čekají! Nenechte je čekat dlouho.